Zvláštní týden

Leden 29, 2017Šárka
Minulý týden byl nekonečný, únavný a především bolestivý.

Už dlouho se mi toho tolik nesešlo najednou. Nestíhala jsem, byla jsem unavená a hlavně otrávená.
Ve škole učitelé opět šíleli. Prý máme málo známek. No letos mi přišlo, že jich máme víc, než za celé dva roky. Samé písemky a samé zkoušení. Nemám ráda, když je pár dní před koncem pololetí a učitelé vám všechno dají na jeden den. Někteří dokonce už stihli dát tři nové známky do druhého pololetí. A to jsem čekala, že nám dají alespoň na týden trochu klid, ať se z toho trochu vzpamatujeme. Bohužel si budu muset počkat na jarní prázdniny.

Aby toho nebylo v tento zázračný týden málo, začala mě tlačit osmička. Teda já si myslela, že to byla osmička. Bolest se postupně stupňovala a šla mi do dalších zubů. Nakonec jsem to ve čtvrtek nevydržela, sbalila si kufr na intru a jela domů. Byla jsem rozhodnutá, že druhý den ráno zajdu k zubaři. Už jsem si zažila dost zánětů a neměla jsem zájem o další. Čím dříve tam dojdu, tím lépe.
Ráno jsme nemuseli moc dlouho čekat, jelikož neměli moc pacientů a vzali mě skoro hned. V ordinaci jsem byla snad půl hodiny. Nic mi nenašli. Mě od těch zubů bolela i hlava, ale já tam prostě nic neměla. Dokonce mi udělali tři rentgeny, které nic neukázaly. Zubařka seděla a nevěděla co se mnou. Osmička je prý v pořádku a není možné, aby mi tlačila na další zuby, jelikož je tam dost místa. Nakonec mi řekla, že tam opravdu nic není a já šla zase domů.
Bolest mi postupně zase odeznívala. Teď už mě naštěstí ťuk ťuk ťuk nic nebolí.
Nedokážu říci, čím to bylo. Možná mi tělo říkalo, ať už si trochu odpočinu. 

Nakonec jsme se s maminou stavili na nákupech, kde jsem si samozřejmě něco koupila. 
V poslední době jsem si zamilovala boty na menším podpatku. Na větší už si netroufnu, protože nechci být ještě větší. Každopádně tyhle nové boty jsou určeny spíše na jaro, takže si budu muset počkat na lepší počasí. Celé boty jsou pokryty semišem. Láska na první pohled!
Potom mě zaujal černý sametový bomber. Dlouho jsem hledala takový bomber, který jsem neviděla na tolika lidech. Všude khaki barva, pak se objevila i vínová barva. Nakonec jsem se rozhodla pro černou, kterou mám ráda a hodí se ke všemu. Navíc jsem si zamilovala sametové oblečení.
A jako poslední jsem si koupila černu kabelku, která mě zaujala. Měla jsem v plánu pořídit si novou, jelikož mám je jednu černou, která je poměrně velká a nosím ji často do školy. Začíná být taková odřená a nutně jsem potřebovala černou kabelku, kterou budu nosit všude, kromě školy. Navíc tahle má takový elegantní styl, takže to byla jasná volba.
Po obědě jsme s rodiči odjeli na víkend k babi. Opět příležitost, jak vypnout, odpočinout si a užít si klidný víkend s rodinou.

Začátek týdne byl příšerný, ale nakonec se to zase uklidnilo a bylo to fajn. 🙂
Doufám, že už všichni pololetní mučení máte za sebou a vše jste úspěšně zvládli. A teď hurá do druhého pololetí.

Komentáře (10)

 • Primadonna Girl

  Leden 29, 2017 at 12:27

  Držím palce, až přestanou učitelé šílet a nedávají ti všechno do jednoho dne nebo týdne. Třeba tě ta hlava a zuby opravdu boleli vyčerpáním, snad už to bude dobré, držím palce!

 • Aneta

  Leden 29, 2017 at 16:56

  To znám se zubama, zrovna včera jsem měla podobný pocit! Snad bude vše ok 🙂
  Ejnets in Lisboa

 • Cury in the City

  Leden 29, 2017 at 18:01

  Super kabelka 🙂

  CITC

 • Simona D.

  Leden 29, 2017 at 19:33

  Tak držím palce, nech to všetko zvládneš. 🙂 a kúpila si si skvelé kúsky. 🙂 xx

  Simona | l i v e i n f o x w o r l d

 • zuzkavkostce

  Leden 30, 2017 at 12:44

  Tak hodně štěstí, ať je to vše ok 🙂 Osmičky jsou hrozné potvory, jsem ráda, že už to mám za sebou, ale taky s tím byly "boje" Kabelka je moc pěkná, hodně podobnou jsem viděla včera v CCC, ne-li stejnou 😀

 • Šárka K.

  Leden 30, 2017 at 15:02

  Díky moc. Kabelku jsem kupovala v F&F, tak je možné, že v CCC mají podobnou. 🙂

 • Šárka K.

  Leden 30, 2017 at 15:02

  Děkuji. 🙂

 • Ľúbezná

  Únor 2, 2017 at 18:21

  Uf, máš to veru krušné obdobie :/ Ale aspoň si sa potešila skvelými botičkami, ktoré som si pred včerom kúpila aj ja! 🙂

 • Mary Markuš

  Únor 14, 2017 at 18:30

  Topánočky sú úúúžasné 🙂

 • Šárka K.

  Únor 14, 2017 at 20:03

  Děkuju. 🙂

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

This is us

Leden 22, 2017

Další článek

Jak jsem si napsala dopis

Únor 5, 2017