Všude samé změny

Prosinec 1, 2018Šárka

Za těch pár měsíců, co jsem nenapsala žádný článek a nezveřejnila skoro žádnou fotku na instagramu, se stalo spoustu věcí. A já mám obrovskou radost, že jsem se konečně v klidu posadila k počítači a můžu vám povyprávět, co všechno se za těch pár měsíců změnilo.

V první řadě jste si určitě všimli, že se změnil vzhled blogu a doména. Po několika letech blogování jsem si řekla, že by se hodila vlastní doména. Nad názvem jsem přemýšlela delší dobu a nakonec jsem zhodnotila, že se ke mně hodí právě Woodnote. A proč zrovna Woodnote? Je to označení pro zvuky lesa a já se právě nejraději zdržuji v přírodě, kde je klid a jen si tak jsem, přemýšlím. Mé články jsou většinou o mých myšlenkách, fotky jsou většinou z přírody a tak je to zároveň blog, u kterého si odpočinete a nahlédnete do mé hlavy – a po přečtení mi zde zanecháte i vás názor. 

Když už jsem byla u změny domény, rozhodla jsem se, že by to chtělo i nový vzhled. Vybrala jsem si tento s lososovou barvou, ke které se skvělé hodí fotky, které dávám do hnědého filtru. Se vzhledem jsem ohromně spokojená a tahle lososová barva se mi moc líbí. Tak trochu mi připomíná můj maturitní ples, na kterém jsem měla šaty v této barvě.

Další novinka na mém blogu je mé portfolio, které najdete v rubrice O mně. Již na střední škole nás učili, že je dobré portfolio mít, a protože mě baví tvořit webové stránky, vytvořila jsem si stránky právě s mým portfoliem. Toto portfolio najdete na doméně sarcopy.cz. Vlastně jsem díky spolupracím zjistila, že na mém blogu se o mých koníčcích a dovednostech firmy či zájemci o spolupráci moc nedozvědí. A portfolio je skvělé řešení. 🙂
Poslední novinka se již netýká blogu, ale mého bydlení. Na konci září jsem si pobalila většinu svých věcí a odjela vstříc novým zážitkům do Prahy. Bydlení s Ondrou je krásný. Stará se o mě jako o princeznu, vaří mi a zvládá moje změny nálad. Tímto mu za všechno děkuji a vážím si toho, i když jsem občas protivná. 

Možná si ještě říkáte, proč vlastně bydlím v Praze. Je to kvůli studiu. Přijímačky na Univerzitu Karlovu mi vyšly a já jsem se dostala na obor Informační studia a knihovnictví. Vlastně pokračuji v tom, co jsem studovala na střední škole. Na vysoké jsem spokojená, předměty mě baví, ovšem uvidíme, jak bude probíhat zkouškové období. To už budu určitě mluvit jinak. 

Ráda bych zde ještě zmínila takové malé překvapení, které jsem zjistila v závěru týdne. Dostala jsem se do TOP 4 v soutěži Knižní bloger roku. Pokud máte zájem podpořit mě, nebo někoho jiného, hlasovat můžete ZDE. Pro mě to bylo obrovské překvapení a mockrát děkuji za nominaci!
A jaké novinky jsou u vás? Jsem moc ráda, že jsem se opět k blogu vrátila a doufám, že se brzy potkáme u nového článku. Chybělo mi to. 🙂

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Cestování s Ondrou II.

Srpen 12, 2018

Další článek

počítač

Kam se poděla stará dobrá soutěž Czech Blog Awards?

Prosinec 2, 2018