O tom, jak jsem hledala svůj první obraz

Srpen 29, 2017Šárka
… hledala jsem hodně dlouho, ale nakonec jsem ten pravý objevila. A mezitím, co vedle mě spí můj milý, sepíšu vám, co skvělého jsem si vybrala.

Je to již měsíc, kdy mi přišla nabídka o spolupráci se zajímavou firmou pixers.cz. Do této doby jsem o této stránce zatím neslyšela, a tak jsem byla zvědavá, co všechno mě na jejich stránkách čeká. 

První dojem ze stránek byl kladný. Všechno mají krásně uspořádané do kategorií, takže vždy snadno najdete to, co právě hledáte. 
Hned jsem si všimla, že předností firmy jsou fototapety a nálepky, které nabízí. O těchto nabídkách jsem slyšela už mnoho a vždy jsem je chtěla vyzkoušet.
Když jsem zkoumala stránky dál, objevila jsem obrazy. Opět mnoho motivů a později jsem zjistila, že si můžete vybrat i z mnoho rozměrů. O to větší problém jsem měla s výběrem.
Líbí se mi, že každý kus, který se vám líbí, si můžete přizpůsobit podle sebe. Ať už rozměry, tak oříznutí obrázku.
Když mi přibližně za 10 dnů přišel balíček se všemi produkty, byla jsem natěšená, až můj výběr uvidím na živo. Rozbalování balíčku bylo vcelku složité, protože bylo vše pečlivě zabaleno, aby se nic nerozbilo, ale nakonec jsem se ke svému pokladu dostala.
A co jsem si vlastně vybrala?

Jak jsem již psala, stránka je známá hlavně pro své fototapety, bohužel momentálně bych ji nikam neumístila. Nakonec jsem se rozhodla, že si pořídím nálepky na notebooky. Vzorů je opravdu mnoho, takže jsem nad vybíráním strávila hodně času. Nakonec jsem se rozhodla pro nějaké geometrické tvary, protože ty mi jsou sympatičtější, než nějaké obrázky.
První barevnou nálepku jsem ihned použila na svůj notebook. Na lepení jsem se vrhla sama, takže jsem se obávala, že mi to moc dobře nepůjde a něco pokazím. Po dlouhém zkoumání, jak by to bylo nejlepší, jsem přišla na způsob, který mi vyhovoval a vše jsem nalepila dobře. Jediné co jsem musela opravovat, byly rohy nálepky, které byly špičaté a já je mám na notebooku zaoblené. Ale to je jen malý detail, který se dá lehce vyřešit. 
Nálepku mám nalepenou přibližně týden a drží. Na výdrž jsem hodně zvědavá, ale zatím nevidím známky toho, že by se mělo něco odlepit. Vše krásně drží.
Druhá nálepka je černobílá, která měla patřit na druhý notebook. Bohužel jsem si neuvědomila, že jsem nenapsala jiné rozměry a samolepka je moc malá. To ale nevadí, zatím tapetu použiji jako podklad pro focení a později, když se mi barevná nálepka poničí, použiji tuto černobílou.Teď přicházíme k tomu velkému pokladu, ze kterého mám obrovskou radost. Miluji obrazy, miluji umění. Tohle byla prostě jasná volba, když jsem otevřela stránky pixers.cz. Vybírání obrazu bylo opravdu dlouhé, protože jsem chtěla najít ten svůj první obraz, který se mi bude líbit a vždy když projdu kolem něho, bude mi dělat radost. Měla jsem otevřeno několik záložek s obrazy, které se mi líbily a nakonec mi po vyřazování zůstal jeden. A to byl právě on. Nádherný, jednoduchý, malovaný a jsem do něho naprosto zamilovaná. Obraz je kvalitně zpracovaný, na platně a poputuje do Prahy na byt k milému. Teda alespoň prozatím. V pokoji se mi na stěnu nevejde a vzdát se ho nechci. U mě v bytě jsme našli akorát místo v jiném pokoji, kde by se vešel a hodil, ale uvidíme, jak to všechno dopadne. Jestli obraz poputuje do Prahy a já pak poputuji za ním, nebo zůstane se mnou doma. (Tiše doufám, že ta první možnost se vyplní.)Komentáře (8)

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

„Já prostě jen čekám, až o mně něco napíšeš.“

Červenec 11, 2017

Další článek

Analogové vzpomínky | 01

Září 11, 2017