Můj nový parťák

Prosinec 27, 2017Šárka
Miluji plánování. Potom vím, na co všechno se můžu (ne)těšit. 

Nikdy jsem výběr diáře neřešila, sáhla jsem vždy po tom nejhezčím, který měli v papírnictví a šla jsem. Letos jsem si tentokrát řekla, že na výběru diáře si dám záležet a vyberu si ten, který bude pro mě jako dělaný. Chtěla jsem menší diář, ale potřebovala jsem, aby se do něho vešlo co nejvíce informací. Ráda si do diáře kreslím a různě si ho zdobím. Nakonec jsem po dlouhém hledání našla diář Infinity. Konkrétně je to Motivační diář s deníkem vděčnosti. 

Diář je vyrobený z recyklovaného papíru, což je pro mě plus. Můžete si k němu dokoupit i barevný obal. Mně osobně se líbí jeho minimalistický původní vzhled, takže jsem obal nepotřebovala. Po každém měsíci vás čeká dvojstránka s originální myšlenkou, která přispěje k rozvoji osobnosti a sebedůvěry. Hned na první stránce diáře najdete stránku pro vaše hlavní cíle na rok 2018. Je super napsat si svoje cíle, potom máme větší odhodlání na jejich splnění. A na konci diáře najdete deník vděčnosti, který jsem nutně potřebovala. Jsem občas moc negativní a dělá mi problém soustředit se na ty kladné věci. Deník vděčnosti má za úkol mi s tímto pomoci. Každý den si napíšu tři věci, za které jsem byla v určitý den vděčná.

Ráda podporuji originální nápady. Tentokrát jsem se rozhodla podpořit Honzu a Filipa, kteří za tímto deníkem stojí. Pokud byste o tento diář měli zájem i vy, objednat si ho můžete zde. Dokonce je tam diář pro studenty, který vypadá také lákavě.
Komentáře (9)

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Rok 2017

Prosinec 24, 2017

Další článek

Co jsem četla | Hygge

Leden 6, 2018