Co jsem četla | Továrna na sny

Červenec 21, 2018Šárka
“Mám knize dát šanci nebo ne?”


Jakmile Anie zveřejnila akci na svém instagramu, že máme možnost získat knihu s podpisem, neodolala jsem. Nikdy jsem knihu s podpisem neměla a tohle byla ta chvíle, kdy jsem tu svou první podepsanou mohla mít doma. Po knize jsem dlouho pokukovala a nevěděla jsem, jestli ji dát šanci. A právě tohle byl ten moment, který mě přiměl k tomu, abych si knihu pořídila do své knihovny.

Kniha mi přišla hezky zabalená s vizitkou, kde autorka děkuje za nákup. Vizitku jsem nakonec využila jako záložku při čtení.


„Říkám to už podruhé, ale KAŽDÝ EXTRÉM JE ŠPATNÝ. A to ať už se týká čehokoliv a mám pocit, že z motivace a oduševnělosti se stala v poslední době soutěž, kdo bude víc oduševnělý a více se odprostí od svého ega a bla bla bla.

V poslední době jsem se začala zaměřovat spíše na knihy, které mi do života něco dají. Motivují mě nebo mě inspirují. Díky Anie instagramu a blogu jsem trochu tušila, že právě její kniha bude pro mě to pravé ořechové. Ovšem musím se přiznat, že jsem měla lehce strach, aby mě kniha nakonec nezklamala jako například Šlehačková oblaka (recenzi na tuto knihu si můžete přečíst zde). Naštěstí Továrna na sny splnila mé očekávání a knihu jsem přečetla za dva dny. Na žádost autorky v úvodu jsem se snažila stránky číst pomalu a šetřit si je na další dny, ale nešlo to. Řádky se četly tak lehce, že jsem se pomalu, ale jistě blížila ke konci knihy.

„Mít se rád je jednou z nejdůležitějších a zároveň nejtěžších věcí pro to, abyste byli v životě spokojení, protože všechno, co se nám děje, vychází z nás.


Kniha je rozdělená na několik malých kapitol, které jsou především z autorčina života. Příběhy jsou vtipné, inspirující a motivující, četla jsem je s úsměvem. Kniha mě při čtení zahřívala u srdce a nemůžu se dočkat, až si vybarvím obrázky, které kreslila právě Anie. Na začátku knihy vám dokonce dává povolení k tomu, abyste její obrázky dokončili.  

„Mám ráda lidi a nějaký bych občas nejraději snědla. Některý láskou a ty druhý prostě jen tak, protože mě třeba štvou, ale vím, že to není jejich věc – je to moje věc.


Knihu doporučuji všemi deseti. Pokud zrovna potřebujete něco, co vás inspiruje, motivuje, zahřeje u srdíčka nebo chcete jen nějak využít svůj volný čas, pořiďte si ji. Tenhle poklad by totiž podle mě měl mít každý doma. A pokaždé, když budete mít špatnou náladu, nebo se vám něco nebude zrovna dařit, otevřete si ji a přečtěte si pár stran. Jsem šťastná, že jsem takovou knihu našla.

Pokud byste chtěli Továrnu na sny mít doma, kupte si ji zde na oficiálním e-shopu Anie.


Komentáře (2)

Okomentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Předchozí článek

Cestování s Ondrou I.

Červenec 14, 2018

Další článek

Cestování s Ondrou II.

Srpen 12, 2018