Používá technologii služby Blogger.

Instagramy, které si zaslouží pozornost

by - prosince 23, 2018


To jsem si tak projížděla profily na instagramu a říkala jsem si, proč některé krásné profily mají tak málo sledujících a není jim věnována taková pozornost, jako ostatním. V tu chvíli mě napadlo, že bych si mohla vybrat pár profilů a přidat je do dnešního článku. Vybrala jsem si ty, které mě zaujaly. Seznam by mohl být opravdu dlouhý, tak jsem si nakonec řekla, že vyberu 6 československých profilů, které mají pod 1000 sledujících.

Znáte nějaký profil, který jsem vybrala? Nebo byste mi rádi doporučili nějaký jiný profil? Zanechte mi vaše typy v komentářích.Krásné fotky z Itálie. Člověk se alespoň podívá do ulic Itálie, což je podle mě příjemná změna. Barbora si vede i svůj blog, kde najdete také italské recepty!Instagram mladé maminky, který je vedený tak trochu do růžova. Mně se to moc líbí, fotky jsou pozitivní a veselé. Janka píše také blog, který je zaměřen na lifestyle.
Michaelu sleduji již delší dobu, tak jsem si říkala, že by si zasloužila být v tomto seznamu. Moc se mi líbí její tmavší fotky, které mají své kouzlo.
Jak já mám ráda fotky, které jsou vedené do hnědé barvy! Nevím proč, ale jsou takové uklidňující. Na profilu Martiny jich najdete mnoho. Navíc fotky přírody jsou mé oblíbené. U ní na profilu najdete také odkaz na její blog. 
Knižní instagramy moc nesleduji, ale tento mě moc zaujal, a tak jsem ho musela do svého seznamu zařadit. 
Opět hnědá, opět můj favorit. Nemůžu si pomoci, ale fotky s hnědým filtrem vypadají dokonale! Co mě ještě na profilu zaujalo, byl Natáliin úsměv. Tomu říkám krásný a upřímný úsměv, který udělá radost i z fotky! 


Mohlo by se ti líbit:

2 komentářů

  1. Přiznám se, že ani jeden profil neznám. Děkuji za super inspiraci, určitě se na ne podívám :)

    LITTLE THINGS FOR EM

    OdpovědětVymazat
  2. Děkuji za tipy! Životempoitalsku sleduji už dlouho, teď nově i tyhle slečny :) Také miluju fotky laděné do hněda. Docela příjemná změna po všech těch vybělených feedech :D

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi neuvěřitelnou radost! :)