Používá technologii služby Blogger.

Březen s deníkem Tam a zpět 018

by - dubna 15, 2018

První měsíc s mým novým parťákem. Jaké otázky si na mě přichystal?

Jelikož jsem si deníku všimla až v březnu a v rukou jsem ho držela na konci měsíce, zůstaly mi prázdné stránky s předchozími měsíci. A protože mám ráda vše dokončené a vyplněné, neodolala jsem a vyplnila jsem i leden a únor. K ruce jsem si musela vzít diář, abych si připomněla, co se jaký den stalo a odpověděla na všechny otázky, které zde byly.

V prvním shrnutí měsíce s deníkem Tam a zpět bych ráda zmínila i otázky z minulých měsíců. Každý měsíc si vyberu pár otázek, které mě v daném měsíci zaujaly a rozeberu je vám v tomhle článku. Vy díky tomu můžete nahlédnout do deníku a popřemýšlet o tom, zda byste chtěli, aby vám takový deník dělal také společnost. Ale věřím, že neodoláte a brzy ho budete mít doma. Také bych vždy chtěla na začátku shrnout, co jsem s deníkem zažila. :) Teď ale pojďme na otázky a odpovědi.

Jaký sen si chceš letos splnit?
První otázka na první stránce. Jakmile jsem si ji přečetla, věděla jsem, jaká bude odpověď. Procestovat s Ondrou památky a přírodu v České republice. Vždycky jsem se chtěla podívat do míst, která mají své kouzlo. A právě letos konečně mám něco v plánu. Tedy... Ondra má něco v plánu, vzal si to všechno na starost, abych měla překvapení po maturitě.
Samozřejmě další sen je udělat maturitu, abych mohla pokračovat ve svém životě dál a plnit si sny.

Jaký je tvůj oblíbený citát či motto?
Ani ty nejmenší maličkosti se ti nestanou náhodou. - Haruki Murakami

Daří se ti plnit tvá letošní předsevzetí?
Řekla bych, že ano. Nikdy si nedávám velké množství předsevzetí, protože moc dobře vím, že je nesplním. Letos jsem si dala za úkol připravovat se na maturitu, to plním do posledního bodu. Jediné co se mi nedaří dodržovat, je pozitivní myšlení. S tím budu mít asi vždycky problém.

Kdy naposledy jsi zkusila něco poprvé v životě?
Nevím, kdy přesně to bylo, ale bylo to rozhodně řízení auta. Ondra už mě delší dobu přemlouval, abych si to vyzkoušela. Nejde mi se rozjet, nedokážu při řízení řadit a to ani nemluvím o tom, že mačkám plyn, když řadí Ondra za mě. Ale snažím se zdokonalovat... Ovšem řidička asi ze mě nikdy nebude.

Jak blízké ti je slovo stereotyp?
V posledních dnech, především v týdnu, je mi slovo stereotyp velmi blízké. Díky škole nestíhám vůbec nic. Každý den vypadá úplně stejně, už aby to bylo vše za mnou. Jediný víkend mě vždy trochu zachrání, že s Ondrou vymyslíme něco, u čeho se někdy odreagujeme.

Na která místa na světě se chceš jednou v životě podívat?
Láká mě Island, Dánsko, ale i Česká republika. A rozhodně Azorské ostrovy! Zatím nemám přesný seznam míst, kam bych chtěla. Já budu šťastná za jakékoliv místo, kde jsem ještě nikdy nebyla.


Pokud tě otázky zaujaly a chtěl/a bys takový deník mít doma, klikni na odkaz a objednej si také deník Tam a zpět.

Mohlo by se ti líbit:

5 komentářů

 1. Ten citát je krásný...:). Ten deník vypadá moc pěkně:).
  Windy pink style

  OdpovědětVymazat
 2. Jsi šikovná, že plníš předsevzetí :) co se stereotypu týče, školní dny jsou i pro mě jeden velký stereotyp, pořád to stejné dokola :D

  Maris Novotná

  OdpovědětVymazat
 3. Tyhle "pětiletky" v podobě diářů jsou naprosto kouzelná myšlenka :) Moc mě láká si jeden pořídit, ale je mi naprosto jasné, že bych u toho nevydržela skutečně každý den. No, zkusit se má vše!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný citát. Věřím v to, že se nic neděje náhodou. :)
  atunai.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi neuvěřitelnou radost! :)