Používá technologii služby Blogger.

Srpen 016

by - září 11, 2016

Poslední měsíc prázdnin zveřejňuji o trochu později, protože to byl celkem nabitý měsíc. A také především díky tomu, že začátkem září moc času zrovna nemám. opět
O začátku srpna jsem vám již psala v minulém článku. Kdo náhodou nečetl, tak to můžete napravit zde. :)

Staří známí
Jakmile jsme přijeli od babičky, začala jsem plánovat něco s přáteli. Jelikož někteří už pracují, nebo jsou na intru jako já, nemáme na sebe už tolik času. Proto jsme se to všechno pokusili napravit právě v srpnu. Prožila jsem dva super týdny, které bych si nejradši zase zopakovala.

Změny
Týden před koncem prázdnin jsem se rozhodla, že se nechám opět ostříhat. Tentokrát na mikádo. Nevím, proč si nechávám vlasy čím dál více kratší, ale teď mi to naprosto vyhovuje. Slyšela jsem kladné ale i záporné názory. No hlavní je, že já se v tom cítím konečně dobře.
V tento týden už jsem si také musela začít balit na intr, jelikož bych to potom nestíhala. Zdá se mi, že jsem toho letos tolik netáhla. Tak uvidíme, jak to bude příští rok. Nejvíce si ale přeji, aby tohle balení už skončilo, protože mě to unavuje.

Mariánské Lázně
27. srpna jsem přespala v Mariánských Lázní u tety a strejdy. V plánu bylo především sejít se s mojí milou, která letos na intr nejde. Už je z ní velká holka, která pracuje. A já mezitím budu muset přežít 2 roky v Sokolově bez ní.
Odpoledne jsem měla už volnější, tak jsme se šli se strejdou projít po Kolonádě a celkově po městě. Chtěla jsem nafotit pár fotek. Skvěle jsme si u toho pokecali a doufám, že takováhle procházka bude v plánu ještě někdy v budoucnu.
Večer jsme s tetou popíjely víno, povídaly si a koukaly na film. Mezitím jsem se stihla pomazlit s kočičákama, kteří jim dělají společnost doma.

Obříství
Ráno 29.srpna jsme vyrazili na cestu do Obříství. Jeli jsme na týden k ségře a k malýmu. Poprvé takhle daleko řídila mamča a musím říci, že s mojí asistencí jí to šlo moc dobře. Sice nás potkaly různé objížďky, ale všechno jsme naštěstí zvládly.
Týden v Obříství byl hodně pohodový. Matěje jsem stihla nafotit, jelikož mě o to ségra poprosila. Měla jsem dokonce v plánu začít se učit němčinu, ale to nevyšlo.

Měsíc to byl opravdu krásný a naplno užitý. Teď už nás jen čeká 10 měsíců školy, které budeme muset zvládnout.

Mohlo by se ti líbit:

8 komentářů

 1. Ta poslední fotka je naprosto kouzelná! ♥ Je super, že jsi se odhodlala zkrátit si vlasy a cítíš se tak mnohem líp :) Držím palce, aby jsi to ve škole všechno zvládla :)

  AXE Giveaway | Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 2. Matěj i kočičáci jsou naprosto úžasní :3
  eLblog

  OdpovědětVymazat
 3. Prekrásne fotky! A to bábenko :O :3 :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. skvelé fotky, dostal ma najmä ten altánok - vyžaruje z neho prekrásna atmosféra :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 5. Matěj je opravdu kouzelnej! :-))

  Nikola
  http://nicolsview.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaše komentáře, dělají mi neuvěřitelnou radost! :)